Onur Öztürk Hakkımda

onur-öztürk-hakkımda

1993 İstanbul doğumluyum.2006-2009 yıllarında meslek lise mezuniyetim sonrası dijital alanda hizmet verdim.Profesyonel meslek hayatım 2013 yılında başladı, Türk Telekom,Esse,Tonerkartuş gibi sektör lideri firmalar ile çalıştım.İş hayatımda ciddi tecrübeler edindim.Eğitim hayatımı sadece lise ve üniversite ile sınırlamayarak bir çok özel kurs ve seminerlere katıldım.

Eğitim hayatım boyunca bilgisayar ve bilişim bölümlerinde eğitim aldım.Eğitim hayatıma devam ederken web tasarım alanında bir çok görevde yer aldım.İlk süreçlerde HTML,CSS,JAVASCİPRT(React) üzerine uzmanlaştım.Rekabet ve piyasa değişkenliği ile SEO alanında 2015 yılında bir çok eğitim aldım ve almaya devam ediyorum.

 

Onur-Öztürk-Vergi-Levhası

2018 yılında firmamı kurarak web tasarım ve dijital pazarlama alanında profesyonel olarak hizmet vermeye başladım.Bu süreçte 110 adet web sitesi,320 adet Dijital pazarlama ve e-ticaret alanında müşterilerime hizmet verdim.Aktif olarak bir çok sektörde firmaya dijital pazarlama ve web tasarım hizmeti vermekteyim.

Dijital Pazarlama alanında rgbseo markası ile SEO ve Reklam alanında hizmet vermeye devam ediyorum.Web tasarım alanında parago markasını kurara hazır ve özel kodlama ile web tasarım ve yazılım olarak hizmet vermekteyim. 

Öğrenme hayatıma kendimi güncelleyerek devam etmekteyim.

Fivver,Upwork üzerinden yurtdışına web tasarım ve seo alanında hizmet vermekteyim. İş deneyimlerimin tamımı için aşağıda güncel CV’mi indirebilirsiniz.

ONUR-ÖZTÜRK-CV İNDİR